Однокімнатні квартири

+380 44 5286283   ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ!

+380 97 2715357

 

Наша адреса: Україна, м. Київ, вул. Антоновича 100, оф,2

Ціна квартири залежить від терміну проживання. 

 

Перша квартира

У цій однокімнатній квартирі покращеного планування ви знайдете спокій та затишок.

У затишній спальній кімнаті ви зможете добре відпочити й відновити сили. В квартирі всі вигоди: санвузол має нове обладнання та гарний дизайн. На функціональній кухні ви зможете приготувати будь яку страву. В цій квартирі можливо і спати і дивитись телевізор і займатись любою справою і посидіти з гостями. Диван, крісла, невеликий красивий стілець – що ще потрібно для відпочинку?

 

Ціна 1199 грв./доба

 

 

Друга квартира

Спальна кімната, де мають перевагу жовті відтінки, може використовуватись і як вітальня. Можливо посидіти та розслабитися в креслі, яке стоїть біля великого та зручного ліжка. В картирі є кухня, де ви зможете приготувати смачне блюдо за допомогою кухонної техніки. В ванній кімнаті є необхідні вигоди та непогана сантехніка. Ця квартира – добрий варіант як для одної людини, так і для невеликої сім’ї (одне двоспальне ліжко).

 

Ціна 1199 грв./доба

 

 

 

 

Третя квартира

У цій однокімнатній квартирі у всіх кімнатах мають перевагу  приємні оку зелені відтінки. Душа в цьому затишному гніздечку відпочиває! Спальна кімната з комфортним ліжком дасть можливість добре відпочити перед робітничим днем. На кухні, яка обладнана чудовою технікою, ви зможете як поїсти так і приготувати. В санвузлі встановлена сучасна сантехніка. В цілому, квартира має добрий дизайн, нові меблі та техніку, і, найголовніше, комфортну атмосферу.

 

Ціна 1199 грв./доба

 

 

 

Четверта квартира

Квартира, зроблена в світлих жовтих та рожевих тонах, стане чудовим вибором для невеликої сім’ї або однієї людини. В спальній кімнаті ви можете послухати музику на програвачі, помилуватись виглядом з вікна і просто добре відпочити або провести час наодинці з коханою людиною. На кухні, в якій встановлені нові техніка на меблі, можна приготувати та поїсти їжу. Також ви можете вийти з кухні на балкон і подихати свіжим повітрям. В квартирі є необхідні вигоди, ванна оснащена якісною сантехнікою.

 

Ціна 1400 грв./доба

 

 

 

П'ята квартира

Ця шикарна однокімнатна квартира виконана переважно в відтінках бузкового кольору. Спальна кімната з розкішними меблями та чудовим дизайном, дасть можливість добре відпочити. На сучасній кухні ви зможете проявити всі свої кулінарні таланти. З неї ви можете вийти на балкон подихати свіжим повітрям та помилуватись видами, що відкриваються. Добрий дизайн, чудова нова техніка та меблі, прекрасний ремонт – що ще потрібно для комфортного життя сучасної людини в міській квартирі?

 

Ціна 1400 грв./доба

 

 

 

Однокімнатна квартира в ніжно жовтих тонах в центрі на вул. Горького 100  

 

Увага акція

Контакти

Україна, 03150, Київ
вул. Горкого (Антоновича), 100 , кв.2
тел./ факс. 380 44 528-62-83
Email: predslava@nbi.com.ua

Відгуки

Про готель

Пропонуємо квартири подобово під готельні номера з повним спектром готельних послуг на вул. Антоновича (Горького). Рекомендації постійних гостей зі всього світу є нашою найкращою рекламою. Наша мета – забезпечити комфорт, затишок, тепло і максимальну зручність проживання.